sss

Kiminin ter bezleri normalden daha fazla çalışır ve gerekli olan teri gereğinden 4-5 kat daha fazla üretebilir.
Aşağıdaki soruları evet olarak yanıtlıyorsanız miraDry uygulaması sizin için uygun olabilir;

• Ter lekelerinizin görüneceğine dair endişeleniyor musunuz?

• Koltuk altı teriniz günlük aktivitelerinizi etkiliyor mu?

• Sık sık deoderant vb. ürünler kullanıyor musunuz?

• Günde birden fazla kıyafet değiştiriyor musunuz?

• Ter izi göstermeyen kıyafetler giyer misiniz?

miraDry, koltuk altı terini belirgin ölçüde azaltan, klinik olarak kanıtlanmış, FDA onaylı, cerrahi işlem olmadan yapılan çözüm odaklı bir uygulamadır.

Doktorunuz koltuk altı ter bezlerinizin bulunduğu bölgeyi rahat etmeniz için uyuşturur, miraDry el aparatını koltuk altınıza tutar ve ter bezlerine enerji iletir.

3 ay arayla iki seans önerilir ve uygulama ortalama 1 saat sürer.

Bölgesel ağrı ve şişlik normaldir, birkaç gün içerisinde bunlar yok olacaktır. Bazı insanlar koltuk altlarında geçici, kısa süreli farklı bir his duyabilirler.

Doktorunuz reçetesiz ilaç ve birkaç gün boyunca buz torbası kullanmanızı önerecektir. Uygulama sonrası günlük yaşantınıza dönebilirsiniz.

İnsanların birçoğu belirgin ölçüde kalıcı sonuçlar görürler. Son yapılan klinik araştırmaya göre terde ortalama %82 azalma kaydedilmiştir. Tedavinin hemen sonrasında sonuçları görürsünüz ve sonuçlar kişiden kişiye değişiklik göstermektedir.

Hayır. Vücudunuzda 4 milyon ter bezleri vardır ve yalnızca %2’si koltuk altında bulunur. Bu %2’yi yok etmek vücudunuzun işleyişini bozmaz.

Hayır. Tedavi edilen ter bezleri tekrar büyümezler.

Hayır. Vücudunuzun diğer bölgelerinde terleme artmayacaktır.

Hayır. miraDry el, ayak, alın ve diz gibi vücudun diğer bölgelerinde kullanılamaz.

Alternatif tedaviler ter bezlerini geçici olarak devre dışı bırakır. Etkileşimi arttırmak için sürekli olarak uygulama tekrarı gerekmektedir. Cerrahi işlemler risk taşımaktadır. miraDry uygulaması ise cerrahi işlem olmadan kalıcı sonuçlar sağlar.